Bezbolesne znieczulenie

BEZBOLESNE ZNIECZULENIE XXI WIEKU
Dzięki urządzeniu zaopatrzonemu w mikroprocesorowy układ kontrolny podawanie środka znieczulającego może odbywać się praktycznie bezboleśnie.
 
BEZPIECZEŃSTWO PACJENTA
Jak wykazują badania naukowe podawanie znieczulenia tradycyjną strzykawką jest nieprzewidywalne i może być niebezpieczne dla pacjenta. Znieczulenia w stomatologii są konieczne, należało zadbać więc o bezpieczeństwo ich wykonania. Badania fizjologicznej prędkości przyswajania znieczulenia pozwoliły na określenie precyzyjnej prędkości i ciśnienia podawania znieczulenia pacjentowi.
 
BEZPIECZEŃSTWO LEKARZA
Dzięki zastosowaniu fizjologicznej prędkości podawania w The Wand zminimalizowano ryzyko tzw. Wstrząsu będącego skutkiem podania nieprecyzyjnej i nieokreślonej fizjologicznie dawki znieczulenia lub podanie płynu znieczulającego do naczynia krwionośnego.

DZIECI- BEZSTRESOWE ZABIEGI
Przyjazny wygląd końcówki WAND’a przypominający długopis pozwala pozbyć się strachu przed znieczuleniem.

KOMFORT W TRAKCIE I PO ZABIEGU
Przy wykonaniu zmodyfikowanych technik znieczulania THE WAND nie powoduje efektu „skurczu twarzy” oraz zniekształceń spowodowanych działaniem środka znieczulającego, co pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu pacjenta.
 
JAK TO MOŻLIWE?
Technika podawania znieczuleń za pomocą WAND’a jest całkowicie zmodyfikowana. Specjalna konstrukcja aplikatura pozwala na podawanie znieczulenia w sposób bezbolesny. Środek znieczulający podawany jest przez cały czas, co tworzy specjalny płaszcz. Płaszcz ten niejako toruje drogę, znieczulając kolejne warstwy tkanki jaka pozostaje na jego drodze. The Wand upraszcza sam proces znieczulania, powoduje szybsze działanie płynu znieczulającego i bardziej precyzyjne znieczulenia pacjenta.
 
Końcówki The Wand są jednorazowego użytku. Dzięki sterylnemu opakowaniu eliminują ryzyko zakażeń krzyżowych. Zapewnia to bezpieczeństwo Tobie i Twojemu lekarzowi.
 
W naszych gabinetach stosowany już od 11 lat